Velký lukostřelecký turnaj IV.

Turnaj v tradiční a dobové lukostřelbě. Budeme rádi pokud podpoříte tuto parádní akci.

Vybráno 0%
Celkově vybráno 100 Kč
Požadovaná částka 65 000 Kč
Do 23. 06. 2017
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispěl 1 fanoušek.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Velký lukostřelecký turnaj IV.

Zdravíme Vás! Turnaj se koná již po čtrvté a pořádá se v příjemném prostředí zámku ve Slezských Rudolticích. Do turnaje se může přihlásit kdokoliv. Podmínky najdete na našem Facebooku. Krom netradičních lukostřeleckých disciplín bude možno zhlédnout plnokontatkní rytířské klání, historický průvod, ukázka turnajových jezdeckých disciplín, středověká hudba, středověké stany, zbraně a zbroje. Pro děti je připravena dětská lukostřelnice, boj na kládě, projížďky koňmo a jiné. 

Turnaj financujeme sami společně s obcí Sleszké Rudoltice. I navzdory opakovaně zamítnutých žádostí na příspěvek z kraje. Rádi bychom však udrželi kvalitu a úrověň této ojedinělé akce, která se koná na Osoblažsku. A proto jsme se obrátili na tento server, tedy na Vás. Budeme velice rádi, když nás podpoříte jakoukoliv částkou! Velice děkujeme.  

Na našem FB: Velký lukostřelcký turnaj najdete spousty krásných fotografií a videí z turnaje. Vše si vyrábíme sami a stojí nás to nemalé úsilí. Přesto to děláme rádi. 

 

Přemysl 

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku
  • Dobrý den, v kolik hodin turnaj začíná?

    Dobrý den i Vám, turnaj začíná od 13:00. Zahájí jej průvod lukostřelců a hned poté začíná samotný turnaj. Přemysl - Přemyslovský Dvůr

Aktuality

Projekt založen 24. 5. 2017

Na tento projekt přispěl 1 fanoušek

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií