Czech Crouwdfunding

O nás

Když se dlouhodobě věnujete získávání dotací pro podnikání a podporu ostatních projektů, když vidíte kolik dobrých nápadů mezi lidmi je, a že všem nelze pomoci napadne Vás : Proč? A hned na to :Jak to změnit?

A tak vznikl prostor PENÍZE PRO PROJEKT a stojím za ním já Kateřina Procházková, vím jaké to je stavět podnikání od nuly a po letech zjistit, že mít úspěšnou firmu je fajn, ale naplňovalo by Vás i sto dalších věcí. Sto jich najednou dělat nejde, anebo jde? Co třeba podpořit minimálně 100 nových projektů a snů jiných lidí, podpořit a rozvinout myšlenku umění darovat či žít život takový jaký chci a splnit si své sny.

Peníze pro projekt vytváří stabilní prostor pro všechny, kteří se nebojí představit svůj talent, nápad, potřebu. Peníze pro projekt je příležitost začít podporovat, podnikat, zažít něco výjimečného.

Potřebujete rozhýbat vlastní seberealizaci, uznání, lásku či spolupatřičnost? Uživatelsky jednoduchý web, kde bez dlouhého čekání, papírování, úroků a úvěrů získáte finanční podporu, který Vám doposud bránil realizovat vše, v co věříte.

Realizuji sám sebe, tedy jsem! Tvořím, tedy jsem! Žiji, tedy jsem! Z tohoto pak vychází základní pocity štěstí, které můžete zažít resp. žít ve štěstí.