Knížka skřítka PROČ?

Občas se každému rodiči stane, že marně přemýšlí, jak dítěti vysvětlit PROČ musí zdravit, PROČ musí na očkování, PROČ se musí ráno oblékat, PROČ si musí čistit zuby a mnoho dalších všetečných dotazů. Pomozte vydat knihu, kde najdeme poutavou formou odpovědi.

Vybráno 100%
Celkově vybráno 100 250 Kč
Požadovaná částka 100 000 Kč
Do 12. 06. 2017
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispělo 56 fanoušků.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Knížka skřítka PROČ?

Občas se každému rodiči stane, že marně přemýšlí, jak dítěti vysvětlit PROČ musí zdravit, PROČ musí na očkování, PROČ se musí ráno oblékat, PROČ si musí čistit zuby a mnoho dalších všetečných dotazů. Právě pro vás a vaše děti jsem napsala knihu, která zábavnou formou odpovídá na mnoho z těchto dotazů. Kniha má již napsaný text, ale ještě zbývá mnoho práce s jejím vydáním a grafikou. Peníze budou použity na grafickou přípravu knihy, samotný tisk a výrobu knížky. A proto touto formou žádám o pomoc všech rodičům, abychom se již jednou pro vždy mohli obrátit na skřítka PROČ a naše děti měli již ve všem jasno.

Jednotlivé kapitoly slouží jako jednoduchý návod, aby děti uvěřili, PROČ se musí dělat i nepopulární činnosti. Je stále těžší přimět děti, aby měli rádi knihu a ne jen televizi, tablet a jiné podobné. Pomozte vrátit dětem knihu do rukou a to především tím, že umožníte také nechat nakreslit krásné obrázky, které ke každé knížce neodmyslitelně patří.

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku

Aktuality

Projekt založen 13. 4. 2017

Na tento projekt přispělo 56 fanoušků

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií