Štěpánka a její cesta za medailí na MS v Rusku

Štěpa je 9-ti letá holčička, která byla nominována na Mistrovství Světa v Rusku v Pole Art, které se koná letos dubnu. Pomozte jí, prosím, uhradit část nákladů a podílejte se tak na cestě za jejím snem.

Vybráno 100%
Celkově vybráno 60 500 Kč
Požadovaná částka 60 000 Kč
Do 21. 04. 2019
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispělo 41 fanoušků.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Štěpánka a její cesta za medailí na MS v Rusku

Jak to začalo

Štěpánka je 9-ti letá holčička, která bydlí v malé vesničce Záryby nedaleko Brandýsa nad Labem. Už když se narodila, věděli jsme, že to není a nebude klidná dívenka, ale malá rošťanda, která chvíli neposedí a nikde dlouho nevydrží. Ve 4 letech začala chodit do Sokola a v 7 letech jsme si řekli, že by mohla někde využít svoji energii a sílu, a tak jsme ji přihlásili na sportovní gymnastiku a akrobacii na tyči - pole dance.

Dosavadní úspěchy

Po necelém roce tréninků si zkusila první soutěž Show Us, kde vyhrála 1. místo. Následovala jediná celorepubliková soutěž určena pouze dětem - Pole Princess. A bylo z toho další 1. místo. To Štěpánku motivovalo a přihlásila se na MČR v Pole Art, kde vybojovala krásné 3. místo.

MS v Rusku

Asi za měsíc od posledního vítězství jsme se dozvěděli, že se se svým umístěním nominovala na Mistrovství světa v Rusku! To nikdo nečekal.  Rozhodovali jsme se, jestli jet nebo ne. Spousta  tréninků, spousta zařizování, spousta peněz. Když nám ale Štěpánka přinesla obrázek s letadlem letícím z Česka do Ruska a prosbou: „Maminko a tatínku, moc bych si přála jet do Ruska!“, bylo rozhodnuto. Uděláme to pro ni. Je to příležitost, která se naskytne třeba jen jednou za život.

Závěrem…

Štěpa má obrovskou sílu a chuť do každého tréninku a opravdu maká. I když je to dřina, vždy si cvičení užívá a těší se na nové triky a choreografie. Vyprosila si Rusko, ale bohužel náklady s tím spojené nejsou nejmenší a k tomu, aby uspěla ve světové konkurenci, je navíc potřeba velmi intenzivní a individuální příprava.

Proto se na vás obracíme s prosbou. Pomozte, prosím, uhradit část nákladů a podílejte se tak na cestě za Štěpánčiným snem. Za každý Váš příspěvek velmi děkujeme!

Co je Pole Art

Pole art je moderní tanečně sportovní disciplína s uměleckým zaměřením, která spojuje prvky gymnastiky a akrobacie. Velmi důležitou roli hraje příběh a celková choreografie. Střídavě se cvičí na dvou vertikálních tyčích, jedna je pevná a druhá se otáčí.

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku

Aktuality

Projekt založen 20. 2. 2019

Na tento projekt přispělo 41 fanoušků

10 lidí přispělo anonymně

Vyberte si odměnu

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií