Legendary Roleplay

Československý Roleplay server. Tak jsem se s pár kamarádama rozhodl, že můžeme zkusit RageMP. Jenže se to celé zastavilo nad tím, že nejsem milionář a na to, abych dokázal zaplatit developera, scripty a server zároveň, ale moje peněženka není tak plná, jak by měla být. Takže na start serveru je potřeba komunita.

Vybráno 0%
Celkově vybráno 0 Kč
Požadovaná částka 9 000 Kč
Do 15. 03. 2019
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispělo 0 fanoušků.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Legendary Roleplay

O mně

Ahoj, já jsem Jakub, někteří mě znají jako Kupru. Všechno to začalo na začátku letních prázdnin v roce 2018, kdy skončil InsideRP. Jeden z nejhranějších serverů na česko slovenské scéně. Skončil díky CoreRP, kdy všichni přešli. S Jedním frajerem jsme se rozhodnuli, že si založíme vlastní server, který bude podle nás. Tak jak šel čas, server se začal rozjíždět a na konci prázdnin se server spustil pro veřejnost. Někdy na začátku prosince, jsem sám opustil admin team celého projektu, protože mi to už nesedělo a FiveM nebylo pro mě, ať už ze stránky komunity, tak ze stránky admin teamu. Jelikož jsem neměl co dělat a hry mě přestali celkově bavit, tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit něco nového. Tak jsem se s pár kamarádama rozhodl, že můžeme zkusit RageMP. Jenže se to celé zastavilo nad tím, že nejsem milionář a na to, abych dokázal zaplatit developera, scripty a server zároveň, ale moje peněženka není tak plná, jak by měla být. Takže na start serveru je potřeba komunita.

Co je to RageMP?

Určitě někdo z vás zná platformu FiveM, což je módovaný launcher pro již známou hru Grand Theft Auto V. Jé to rádoby přemódovaný a přescriptovaný online, kde si hráči mohou zahrát ať už s Modmenu tak si mohou zahrát "Reálný život" tzv. RoleplayAle před nějakou dobou na tuto scénu přišlo RageMP, což je mladší bratr FiveM. Taktéž to je přemódovaný a přescriptovaný GTA Online. Prakticky to je SA-MP v GTA V. Celé je to programované v C# a JavaScriptu, což znamená že moc lidí to neumí tak moc dobře jako programování FiveM, které se programuje v LUA. A tím, že je to novinka, moc lídí který to znají toho moc nenaprogramují. Díky tomuto, pokud někdo chce něco pořádného, musí zaplatit někoho ze zahranicí. Což je právě i tento případ.

Proč podpořit zrovna LegendaryRoleplay?

Proč podpořit zrovna nás? Protože jsme mezi prvníma v Česku a slovensku, který se do toho chtějí pustit a ukázat, že i československá komunita toho dokáže hodně. Tím, že pošlete i 7€, tak tomuto projektu strašně moc pomůžete v rozvoji, ať už zaplacení serveru, tak k zaplacení developera a taktéž k udělání web stránek s fórem. Všechny věci, které se za tyto peníze koupí, budou sepsány na našem Discordu a na všech sociálních sítí, stejně jako Update zprávy. My jako členové Ateamu a já Kupra, vám nemůžeme nabídnout žádné velké Rewardy, protoźe všechny peníze, které se vyberou půjdou do posledního centu na server.

Cíle a plány

Plány se serverem máme veliké, protože chceme ukázat že československá komunita toho dokáže stejně jako zahraniční servery. A hlavní cíl celého projektu je mít Roleplay komunitu na úrovni. V plánu máme udělat RP server, který bude mít 500 slotů, aby bylo místo pro každého, chceme ho samozřejmě stále rozvíjet a jenom tak tento projekt nenecháme upadnout. Ať už z Scriptové tak komunitní stránky. Stále budou přibývat nové a nové scripty, které usnadní hraní na našem server.Tímto bychom chtěli poděkovat všem, co přispějí na vývoj a vůbec celkově start celého projektu.

 

 

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku

Aktuality

Projekt založen 14. 1. 2019

Na tento projekt přispělo 0 fanoušků

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií