Pošlete děti do hudebky!

Založení umělecké školy pro nadané děti ze sociálně znevýhodněných rodin.

Vybráno 0%
Celkově vybráno 100 Kč
Požadovaná částka 100 000 Kč
Ukončeno 25. 06. 2017
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispěl 1 fanoušek.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Pošlete děti do hudebky!

Milí přátelé,

touto formou bychom vám rádi představili náš záměr a zároveň vás vyzýváme, abyste nám pomohli a podpořili nadané děti ze sociálně znevýhodněného prostředí. Nelitujte investic do jejich vzdělání, jednou nás totiž mohou překvapit svým vystoupením, sportovním výkonem či nějakým vynálezem. Děti jsou naši pokračovatelé a my pevně věříme, že jakákoliv investice do jejich budoucnosti má smysl. Uvědomujeme si také, že ne každý má možnost přispět finančně, ale i tak určitě najdete možnost, jak se na podpoře nadaných dětí podílet.

Děkujeme Vám všem, kteří pomáháte!

V případě, že by se nám prostřednitvím "Peníze pro projekt" podařilo získat dostatečné množství peněz, založíme malou hudební školičku, která bude dětem sloužit k výuce a zaplnění volného času smysluplným způsobem.

V současné době podporujeme velmi nadějného a úspěšného mladého klavíristu Radka Bagára, viz video. Založením školičky budeme mít možnost sledovat pokroky dalších dětí přímo v naší školičce.

Prvotním impulsem k zahájení činnosti byla nutnost konkrétní pomoci dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí. Zaměřili jsme se na zkvalitnění rozvoje duševních a fyzických schopností dětí. 

Z financí je třeba uhradit případné úpravy prostor pro výuku, provoz a vybavení školičky (tabule s notovými linkami, hudební nástroje, skříňky na noty, pulty, metronomy, notový materiál apod, ale i spotřebu energií, nájem či odměny lektorům. Svými příspěvky můžete pomoci nejen vyhledávat nadané děti, ale pomůžete především nadaným dětem rozvíjet talent, otevřete jim možnosti seberealizace a budoucího uplatnění. 

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku

Aktuality

Projekt založen 26. 4. 2017

Na tento projekt přispěl 1 fanoušek

1 člověk přispěl anonymně

  • Anonymní přispěvatel

    100 Kč

Vyberte si odměnu

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií