Podpořte Amálku

Dluhová poradna Amálka se zabývá pomocí klientům s přípravou návrhů na oddlužení a dalšími právními službami. Tuto službu poskytujeme zcela bezplatně, a to hlavně lidem, kteří se ne vždy vlastní vinnou ocitli v dluhové pasti. Peníze budou využity na výrobu webových stránek, propojení se sociálními sítěmi, zviditelnění poradny, abychom mohli být blíž potřebným.

Vybráno 1%
Celkově vybráno 200 Kč
Požadovaná částka 20 000 Kč
Zbývá 47 dní
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispěl 1 fanoušek.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Podpořte Amálku

Jedná se o seniory, kteří se často stanou obětí ve vlastních rodinách, kdy je příbuzní vyuižjí u žádosti o úvěr a následně je ponechají situaci, která často končí exekucí a ztrátou majektu nebo střechy nad hlavou. Další ohroženou skupinou jsou matky samoživitelky, pro které je malý dluh téměř likvidační.

Další skupinou je romska menšina obyvytel, tyto v mnoho případech ani neví, jaké možnosti jsou v otázce pomoci s dluhy. Také je zde služba dojezdová přímo za klienty, kteří se nemohou dostat z malých vesnic do města za námi. Jedná se především o staré lidi, či lidi na vozíků.

V současné době máme velkou podporu okolních obcí a jsme schopni obsloužit 200 000 klientů za rok. Potřebujeme kvaliní webové stránky, abychom se mohli více prezentovat a přiblížit potřebným, abychom byly více vidět. Vybrané peníze použijeme na vznik nových webových stránek, propojení se sociálními sítěmi, zviditelnění poradny, abychom mohli být blíž potřebným. 

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku

Aktuality

Projekt založen 11. 1. 2018

Na tento projekt přispěl 1 fanoušek

1 člověk přispěl anonymně

  • Anonymní přispěvatel

    200 Kč

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií