Galerie s obrazovým a knižním fondem uprostřed brdské přírody

Vnášení umění - zejména v podobě obrazů a knih do krásné krajiny, kde byla vždy ceněna příroda a sporty, ale umění mi tu už jako dítěti chybělo.

Vybráno 0%
Celkově vybráno 0 Kč
Požadovaná částka 200 000 Kč
Ukončeno 22. 09. 2017
Přispěj a vyber si odměnu Na tento projekt již přispělo 0 fanoušků.
Přidej se k nim. Ještě na tebe čekají odměny

Galerie s obrazovým a knižním fondem uprostřed brdské přírody

V místě, kam jsem jezdila už jako dítě na chatu do přírody, jsem vytvořila svůj ateliér a zřídila v něm malebnou galerii názvem ROSEMARIE. Ateliér byl už i zanesen do literatury, což bylo publikováno knižně a nyní vychází i v mém měsíčníku na pokračování. V domě je Galerie ROSEMARIE, nazvaná dle hlavní autobiografické hrdinky literatury, nabízím zde vše kolem obrazů – restaurování, průzkum, posudky obrazů – jsem umělecká historička, malířka a spisovatelka, dále nabízí obrazy jak jiných autorů, tak mé, dále i mou literaturu – zejména detektivky z oblasti umění, obrazů, zpracovávající mé osobní zážitky.

Začal vycházet měsíčník BRDSKÉ HOVORY, přinášející – jednak aktuality z umění, o nichž mluvím v každoměsíčních HOVORECH O UMĚNÍ v galerii na RAŠÍNOVĚ NÁBŘEŽÍ v Praze a dále hlavně mou literaturu na pokračování. Měsíčník má jednak internetovou podobu a bude mít i tištěnou. Na tyto aktivity budou potřeba vybrané peníze.

 

Vyberte si ze zajímavých odměn. 

Ptejte se, co vás zajíma

Položit otázku

Aktuality

Projekt založen 24. 7. 2017

Na tento projekt přispělo 0 fanoušků

Vyberte si odměnu

Poohlédněte se taky po dalších projektech

Vyberte si jednu z vašich oblíbených kategorií